Femme logo

Home / Forums / Relaties / kiezen tussen 2

kiezen tussen 2

  • aangemaakt
    2 jun 2012
  • laatste reactie
    7 jun 2012
  • 11
    reacties
  • 6
    gebruikers
  • Origineel gepost door GravityX
    Meest gepost door GravityX
    Laatste bericht van xpreciouslady.
Relaties
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • GravityX
    Bijdrager
    GravityX
    Reageer

    Sorry voor het ongelofelijke zeik verhaal dat er aan komt; maar ik krijg maar geen rust in mn hoofd en moet het even kwijt.

    Ik heb een relatie gehad met een jongen uit Amerika, heb het 2 weken geleden uitgemaakt omdat het gewoon niet lekker meer liep. Hij was heel erg druk bezig om zijn school af te ronden en was daarom heel gestrest en onaardig tegen me. Ik heb in die tijd een andere jongen online ontmoet (hij woont in Zweden, ook niet echt om de hoek) waar het heel erg goed mee klikte, hij heeft me door een lastige tijd gehaald en ik merk dat ik hem ook wel erg leuk vind.

    Het probleem is alleen, ik kan me niet over A (uit Amerika) heen zetten.. Het voelt echt alsof hij “the one” voor mij is. Er zijn zoveel eigenschappen waar ik me aan erger bij hem en dingen die ik niet kan uitstaan, maar toch voel ik me leeg zonder hem.

    Ik weet gewoon niet zo goed wat ik nou moet doen, ik weet dat A mij heel erg mist en echt zijn best doet om te veranderen. Maar T (uit Zweden) is heel erg lief en daar klikt het gewoon heel goed mee. Hij heeft zelfs de moeite genomen om me een bos rozen te sturen voor mn verjaardag, terwijl A met het slappe excuus kwam dat hij geen geld had om mn kado te versturen .__.

    Iemand advies om het wat rustiger in mijn hoofd te maken? Een lijstje met plus en minpunten heeft geen zin, heb ik al meerdere keren geprobeerd.

  • divaatjelovesyou
    Reageer

    A=wat je al zegt; druk bezig met zijn studie enz. en zit dus nog met het probleem waar jij ook meet zit met A. A wil er alles voor doen om je weer te krijgen alleen hij vergeet het door zijn studies.
    T=een echte charmeur en vind je blijkbaar erg leuk. En daar ben je volgens mij erg zwak voor.

    ik zou toch op je eigen gevoel afgaan en niet denken aan; wat zielig voor de ander of hij is veel knapper en romantischer……. aan de ware twijfel je niet.

    op wat voor site ontmoet je ze? eerlijk gezegd vind ik het een beetje link. maar dat moet jij weten. en hoe oud ben je?

    XdivaatjelovesyouX

    __________________________
    It’s just as easy to be happy with a lot of money as with a little.

    GravityX
    Reageer

    A is nu klaar met zijn highschool, hij weet alleen nog niet wat hij nu gaat doen.
    T is niet echt een player/charmeur, hij heeft nog nooit een echte vriendin gehad.

    Ik heb ze beide in een online RPG ontmoet, ben zelf 19, A is 18 (bijna 19) en T is 21

    coowckie
    Reageer

    Maar jij woont in nnederland?

    Reageer

    ^ Jup, internationale internetrelaties. Ik zou persoonlijk er niet tegen kunnen dat er zeeen tussen mijn liefde en ik zitten, maar anderen hebben dat weer niet. Bovendien, ik geloofde dat Gravityx wel es in het eccht had afgesproken met die jongen uit Amerika.

    Kijk, je kiest er zelf voor met welke jongen je verder wil gaan, maar persoonlijk vind ik dat je die jongen uit Amerika, dat je daar niet niet zomaar overheen zou moeten zetten. Ik bedoel; wat jullie hebben is al een langere tijd serieus en een zomaar random guy uit Zweden tja.
    Die jongen had inderdaad druk, en jij bent er niet live bij als hij inderdaad geen geld heb voor een kado. Soms heb je andere dingen aan je hoofd bijvoorbeeld. En ik vind dat je hem niet daarop hoeft af te rekenen.

    GravityX
    Reageer

    Ik heb A inderdaad in het echt ontmoet, hebben samen twee weekjes doorgebracht tijdens de kerst.
    Ik krijg hem ook gewoon niet uit mijn hoofd, ik weet dat ik hem niet moet afreken op het feit dat hij het druk had, maar het is als nog geen geldige reden om me zo rot te behandelen, hij sprak me nauwelijks meer, was altijd weg met zn vrienden en als we al praatte dan was hij alleen maar op me aan het schelden hoe verkeerd ik alles deed enz. Dat heeft me gewoon echt heel erg pijn gedaan.

    Hoe ik verlief kan worden op internet jongens? Het klikt gewoon met ze, ik ben persoonlijk veel te verlegen om op jongens in de buurt af te stappen, daarom kom ik eigenlijk alleen jongens online tegen waar ik wel mee durf te praten.

    Reageer

    Heb je al es met A. gepraat erover?

    GravityX
    Reageer

    @Benthe11 wrote:

    @girlish wrote:

    Heb je al es met A. gepraat erover?

    Praten doet wonderen.

    Al meerder malen, maar het komt er altijd op neer dat alles mijn schuld is en dat ik alles fout doe

    eef-wentelteef
    Reageer

    Welke heb meer plus punten.
    En je kan met a toch gwn vrienden blijven.
    en als je op date gaat neem iemand mee .
    je weet nooit of hij echt zo oud is als hij zegt

    xxx

    GravityX
    Reageer

    @Benthe11 wrote:

    Vraag je dan ook waarom hij dat denkt?

    Omdat hij er van uit gaat steeds dat niets zijn schuld is en ik alles verkeer doe :/
    Hij kan gewoon geen sorry zeggen .__.

    GravityX
    Reageer

    Ben ik ook, maar ik ben bang dat ik de liefde van mn leven laat gaan :C

    xpreciouslady.
    Reageer

    Kies voor de tweede, als je echt van de eerste hield was er nooit een tweede geweest!!

Reageer

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

2 jun 2012
0 / 11
2 jun 2012
7 jun 2012