Femme logo

Home / Forums / Archief / Pijn

Pijn

  • aangemaakt
    4 jul 2011
  • laatste reactie
    5 jul 2011
  • 3
    reacties
  • 3
    gebruikers
  • Origineel gepost door AppelsientJ
    Meest gepost door AppelsientJ
    Laatste bericht van AppelsientJ
Archief
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • AppelsientJ
    Bijdrager

    Hallo meiden :) ik laat me hoofd hier niet vaak zien, maar ik zit met een probleem en voordat ik naar m’n moeder/huisarts ga, vraag ik het hier.

    ik was laatst aan het lezen overdag met m’n BH ofcourse aan. ik lag blijkbaar verkeerd, want toen ik opstond deed mijn rechterborst veel pijn, alsof hij gekneld zat. nouja, geen probleem, dacht ik. gaat weg. niet dus. dat is eergisteren gebeurd en mijn borst doet nog steeds pijn! ook is hij iets ”ronder” dan mijn andere borst (als je begrijpt wat ik bedoel) en vooral harder. met aanraking doet hij pijn en ik (pechvogel!) kreeg vanmiddag perongeluk een klap ertegen en dat deed ontzettend pijn, meer dan als je ”normaal” een klap tegen een borst krijgt. het ging wel weg, maar mijn borst was rood!

    ik begin me zorgen te maken, en weet niet of het niet gwn toeval was dat mijn borst gekneld zat. kan er iets anders aan de hand zijn? ik word denk ik binnenkort ongesteld, kan het daar mee te maken hebben?

    Groetjes!

  • Reageer

    Ik weet het niet, ik had het voor je opgezocht en de verklaring die ik kon vinden is dat je borsten aan het groeien zijn en/of je draagt geen goede BH’s.

    Sweet_Iris
    Reageer

    ik denk hetzelfde als girlish

    AppelsientJ
    Reageer

    het harde gevoel in mijn borst vind ik nog het …. engst?

Reageer

Het forum ‘Archief’ is gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties.

4 jul 2011
0 / 3
4 jul 2011
5 jul 2011