Femme logo

Home / Forums / Archief / Hoe los ik dit op

Hoe los ik dit op

  • aangemaakt
    8 apr 2011
  • laatste reactie
    19 jun 2011
  • 8
    reacties
  • 8
    gebruikers
  • Origineel gepost door Yuki-Chanx
    Meest gepost door yesieca
    Laatste bericht van yesieca
Archief
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • Yuki-Chanx
    Bijdrager

    Heei ik wil even wat kwijt

    Ik heb wat problemen thuis, en ik ben depressief daar heb ik nu 2 jaar last van. Nu ben ik zeg maar opgenomen in zo kliniek voor jongeren voor 7 weken.

    Het probleem is nu. Er zit daar jongen waar mee ik de eerste week heel goed kon vinden. We hebben zelfs wat met elkaar gehad op de kliniek.
    Maar maandag deed die heel anders tegen me. Omdat er iets ergs gebeurd in het weekend bij hem thuis
    Hij negeerde me de hele tijd. Terwel ik zijn vriendin was.

    En hij wou maar niet zeggen wat er was!
    Gister ging weer met hem praten er over hij zei dat het zo geen zin meer heeft
    en hij heeft dus uitgemaakt :
    Hij wou wel vrienden blijven.
    Alleen ik voel nog wat voor hem

    Alleen hij doet nu heel lomp en raar tegen me dat doet me echt pijn.

    En ik moet nog dag en nacht 3 weken met hem in die kliniek zitten! (Nou ja hij gaat dan over 3 weken weg.)Ik wil dat die weer normaal tegen me doet want dat doet die niet hoe los ik dit op?

    Ik hou dat echt niet vol zo!:/

    (Ik kan geen volwassen om hulp vragen want relaties zijn niet toegestaan daar.
    En daar komen alleen nog meer problemen van.)

  • Lindaa
    Reageer

    Misschien moet je tegen hem zeggen dat je even wilt praten.
    En dat je nog wat voor hem voelt en dat je graag wilt weten wat er aan de hand was.
    Misschien komen jullie er samen uit!

    xKarin.
    Reageer

    inderdaad, wat Lindaa zegt! succes! x

    Je taime
    Reageer

    Oké, vertel hem nog een keer, dat je er graag voor hem wilt zijn, als vrienden. Maar dat je nog gevoelens voor hem hebt. Dat je dat moeilijk vindt, en dat je wilt weten wat de reden is van zijn gedrag. Vertel ook dat je hem misschien wel kan helpen, of dat hij in elk geval zijn verhaal aan je kwijt kan.

    Als hij ook hier negatief op reageert, moet je er niet meer naar vragen. Ik denk dat je hem dan al te vaak hebt moeten vragen naar wat er is.

    Wat betreft je gevoelens voor hem, laat het los! Probeer ergens anders je emoties in vast te leggen, door te zingen, tekenen, of in instrument te bespelen bijvoorbeeld! Ga iets doen als uitlaatklep. Probeer ook veel leuke dingen doen met vriendinnen!

    Hoe sneller jij je gevoel achter je hebt gelaten, hoe beter je bevriend kan raken met je ex! Als er echt van twee kanten geen gevoelens meer voor elkaar zijn kun je betere vrienden worden, zo kun je er ook beter voor hem zijn. Zorg dat je nog contact met hem kan houden als hij weg gaat uit de kliniek, maar wel beter als vrienden!

    Succes hiermee,
    X

    jry-11
    Reageer

    ^^

    yesieca
    Reageer

    .

    Reageer

    Datum

    yesieca
    Reageer

    oja oeps;D.

    annemieke
    Reageer

    hallo
    ik heb een probleem ik ben verliefd op een ex-taxicheuffeur ja ik ben gehandicapt
    en nu mijn vraag kan hij verliefd worden op zo iemand mij dus ja ex hij werkt nou ergens anders maar ik durf het niet aan hem tevertelen en thuis ook niet en hij heeft hyves en toen mocht ik geen vrienden worden om dat hij nog als taxicheuffeur werkte en nu niet en nu kan ik geen vrienden worden met hem en nu ben ik bang dat hij een vriendin heeft niet dat het niet mag maar hij laat me vindt ik verdrietig achter hoe kom ik in contact met hem of zo hij heet STEFAN GERRITSMA UIT sint nicolaasga friesland dus ken jij of ben jij hem mail me [email protected] :x :x :x :x :x :x :x :x

Reageer

Het forum ‘Archief’ is gesloten voor nieuwe onderwerpen en reacties.

8 apr 2011
0 / 8
8 apr 2011
19 jun 2011