Femme logo

Home / Forums / Relaties / Ik ben verliefd, maar eigenlijk wil ik dat niet :$

Ik ben verliefd, maar eigenlijk wil ik dat niet :$

  • aangemaakt
    23 jun 2012
  • laatste reactie
    24 jun 2012
  • 3
    reacties
  • 3
    gebruikers
  • Origineel gepost door Anoniem
    Meest gepost door Sannuuh
    Laatste bericht van Sannuuh
Relaties
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • Anoniem
    Gast
    Reageer

    Ik ben verliefd, maar eigenlijk wil ik dat niet. :$ tis mijn buurjongen die eigenlijk helemaal niet goed ken. Maar ik zie hem wel van een afstand in de tuin.
    Mijn hart gaat serieus soms echt gwn harder/sneller(best eng, want zoiets had ik nooit bij gwn “leuke”jongens) maar ik weet bijna zeker dat hij mij ook niet leuk vind nouja.. Ergens in mijn hoofd hoopt er iets op wel. Ik zou het heel makkelijk te weten kunnen komen door mijn vriendin, maar ik ben daar nooit zo open over dus vertel ik haar eigenlijk niet dat ik die leuk vind. Ze zegt wel altijd dat ik die leuk vind maar dan ontken ik.
    Ik kan zoveel voordelen en zoveel nadelen opnoemen.. Dat ik er soms echt gek van word:” oh kijk daar is ie hij weer!, hij is echt knap” en dan zeg ik tegen mezelf een andere keer” vind die sukkel nou niet leuk, hij vind jou toch ook niks!”
    zo verwarrend.. Maarja ik denk dat ik het zo maar moet laten en hem langzaam wil vergeten(wat moeilijk gaat als ie naast me woont)

    ..
    Moest er even uit dit ;)

  • Sannuuh
    Reageer

    HeeiHooi’x

    Dus , je zegt dat je hem wel leuk vind maar het eigenlijk niet wilt..
    Waarom zou je hem niet leuk willen vinden ? alleen omdat het je buurjongen is?
    en zijn jullie al vrienden ? praat je wel eens met hem etc.etc.? Als dit al het geval is kun je sowieso er wel een klein beetje achterkomen of hij jou ook leuk vind, heb je nog geen contact met hem ? begin dan gewoon eens een praatje dat is toch niet zo moeilijk of raar als je toch buren bent ?
    Dat je het je vriendin wilt vertellen is helemaal niet zo erg, er zijn toch dingen die je voor jezelf wilt houden?

    nouja hopelijk heb je er iets aan ;p xx

    Reageer

    Ik denk dat je het juist moeilijker voor jezelf maakt, omdat je van jezelf niet lekker mag zwijmelen. Probeer niet zo streng voor je te zijn. Wie weet waait die vlam vanzelf wel weer weg.

    Zie de feiten onder ogen: okay, je vind hem leuk. Maar dat wil niet zeggen dat jij meteen je gevoelens moet wegstoppen, omdat hij jou (denk jij) niet leuk vind. Zwijmelen over een leuke buurjongen maakt de buurt altijd wat aangenamer en ook wat spannender. Maar houd ondertussen je oogkleppen wel open voor jongens die volgens jou wel bereikbaar zijn :)

    Dus, relax & take it easy.

    Reageer

    Oke bedankt.. En nee, ik praat nooit met hem.

Reageer

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

23 jun 2012
0 / 3
23 jun 2012
24 jun 2012