Femme logo

Home / Forums / Lijf & lijn / Tong piercing ja/nee

Tong piercing ja/nee

  • aangemaakt
    3 dec 2011
  • laatste reactie
    29 dec 2011
  • 13
    reacties
  • 9
    gebruikers
  • Origineel gepost door Michjelle x
    Meest gepost door Michjelle x
    Laatste bericht van 2acount
Lijf & lijn
  • Aanmaker
    Onderwerp

  • Michjelle x
    Bijdrager

    Hee

    Ik heb al ervaring met piercings en sinds een tijdje zit ik te denken aan een tongpiercing, het lijkt me alleen een vreselijke plek waar je 3 dagen last van hebt,

    heeft hier iemand ervaring of tips voor me, commentaar is ook altijd welkom.

    x

  • justmexp
    Reageer

    iemand die ik ken heeft vorig jaar een tong percing genomen en het deed veel pijn om het te laten schieten ( alle piercings denk ik ) het eerste uur had ze geen last maar daar na begon het vreselijk te branden . Ze kon 3 weken bijna niks eten van de pijn en haar tong was helemaal dik geworden .
    Uiteindelijk heeft ze hem laten weghalen omdat ze het zo beu was.

    EstAAe
    Reageer

    Nee, het is ordinair, lelijk en je praat als een mongool. En je doet er alleen je vriend een plezier mee, want het kietelt lekker als je aan zn lul zuigt.

    Zo. Nu eerst een bavaria :’)

    Vanilla
    Reageer

    @Estée wrote:

    Nee, het is ordinair, lelijk en je praat als een mongool. En je doet er alleen je vriend een plezier mee, want het kietelt lekker als je aan zn lul zuigt.

    Zo. Nu eerst een bavaria :’)

    Ben het helemaal met je eens _O-

    Sweet_Iris
    Reageer

    heb er zelf geen, wil er zelf ook geen, maar als je er een wilt moet je dat gewoon doen.

    Hou er rekening mee, ik ken 2 mensen die er een hebben laten zetten en die hebben beiden minimaal een week geleefd op vla en waterijsjes, omdat ze niets normaals konden eten en dat het een beetje deed koelen

    Elisekisses
    Reageer

    Ik wil ook heel graag een tongpiercing laten zetten als ik 18 ben.
    Ik heb er dus al massa’s info over opgezocht :p Op youtube zijn er een hele hoop meiden die vertellen over hun ervaring met tongpiercings, misschien die even bekijken?
    Voor wat ik al heb gelezen/gehoord is je tong pas weer de normale dikte na ongeveer 1 week en kan je pas weer volledig normaal eten na 2 weken. Het zetten zelfs doet blijkbaar niet zo veel pijn, het is voorral de nazorg :s
    Als je hem laat zetten, laat ff weten hoe het ging tijdens en achteraf enzo? ^^

    Michjelle x
    Reageer

    Tjaa mijn moeder wil het niet echt, en echt ordinair vind ik het niet ik vind zon diamantje inje tong gewoon best wel appart staan, naja ik ben ook nog geen 18 maar ik heb al een navelpiercing gehad.

    Ik ben best wel bang voor het zetten en kijk daarom zo minmogelijk filmpjes, ik heb het wel gedaan maar het is er niet beter op geworden xD

    Ik wil hem nogsteeds heel graag maar mijn moeder zegt dat de kans groot is dat ze een zenuw raken en dat je tong dan voor altijd verlamd is. Dat wil ik natuurlijk ook niet, maar de pijn lijkt me gewoon vreselijk, en toch wil ik het

    x

    klaskex.
    Reageer

    Ik heb een tongpiercing laten zetten 3 weken geleden, en ik kon meteen gewoon weer eten etc, maar mijn tong is ook niet echt veel opgezwollen..
    Maar het is bij iedereen een andere ervaring, ik ben er zeker trots op! =)
    En het laten zetten doet geen pijn, je voelt wel iets maar niet of het nou zeer doet ofzo!

    Michjelle x
    Reageer

    @klaskex. wrote:

    Ik heb een tongpiercing laten zetten 3 weken geleden, en ik kon meteen gewoon weer eten etc, maar mijn tong is ook niet echt veel opgezwollen..
    Maar het is bij iedereen een andere ervaring, ik ben er zeker trots op! =)
    En het laten zetten doet geen pijn, je voelt wel iets maar niet of het nou zeer doet ofzo!

    Oh wat ben ik blij dat ik zon reactie krijg, me navelpiercing is niet goed afgelopen maar dat was ook omdat ik er een beetje aangeklooit heb, nu denkt mijn moeder dat ik niet tegen metaal kan maar je tong geneest toch sneller dan ergens anders.
    Maar mag ik vragen hoe oud je bent ?
    Een vriend van mij heeft er ook een laten zetten en hij zei dat hij ook gelijk kon eten en dat het 2 uurtjes zeer deed, hij zei dat hij er gelijk ijs op legde.

    x

    2acount
    Reageer

    Ik zal het niet doen!

    xxRosiee
    Reageer

    Ik zou het ook niet doen :P, maar dat is mijn mening ik vind tongpiercings niet echt mooi, je gaat er denk ik raar doorpraten. En het leid best af als je een gesprek hebt, zie je de hele tijd zo’n zilver ding heen en weer flitsen :6
    Een vriendin van mij had vroeger ook een tongpiercing laten zetten maar bij haar was die verkeerd geschoten en ging het helemaal ontsteken en toen moest ze m eruit laten.
    Maar dit moet je natuurlijk voor jezelf beslissen :6

    Michjelle x
    Reageer

    Hmm ik haal hem niet meer, later denk ik nog wel over na, als ik 17 ben ofz. Als ik het nu dan nog zo leuk vind als dat ik het vond doe ik het :P

    xxRosiee
    Reageer

    Ja het kan ook zijn dat je hem nu neemt en m later niet mooi meer vind :P
    Mijn broer wou toen die 12/13 ofso was een oorbel, maar mocht niet van mn moeder en nu is die daar wel blij mee want hij vind dat soort dingen egt vreselijk XD

    Michjelle x
    Reageer

    Jhaa daarom :) ik heb erover nagedacht en misschien wil ik zon ding dalijk helemaal niet meer

Reageer

Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.

3 dec 2011
0 / 13
3 dec 2011
29 dec 2011